BeyondTrust Retina

Інтелектуальне зниження вразливості систем

Дізнатися більше
Стати партнером

BeyondTrust Retina

Рішення з управління вразливостями, яке забезпечує масштабованість та звітність вищого рівня 

 

Більшість рішень з інформаційної безпеки нездатні надати дані про вразливості та ризики у контексті, що буде зрозумілим і корисним для бізнесу. Команді фахівців з безпеки доводиться вручну відсіювати реальні загрози та приймати рішення по їх усуненню, тільки тому, що звіти  дуже громіздки  та складні в обробці.

BeyondTrust вважає, що професіонали в області інформаційної безпеки заслуговують більшого від рішень з управління вразливостями, тому компанія представляє дані у належному вигляді:

 

  • Oрієнтована на результат звітність та аналітика, яка надає релевантні та дієві дані усім зацікавленим особам всередині організації

 

  •  Масштабованість корпоративного рівня, гнучкість та продуктивність як програмного забезпечення, так і апаратних рішень з найпростішою моделлю ліцензування у галузі

 

  •  Єдина платформа рішень, яка охоплює всі фази управління вразливостями – від збору даних за кількістю об’єктів всередині інфраструктури та ліквідації наслідків потенційних атак, до захисту кінцевих станцій та управління привілейованим доступом

 

  • Чітка орієнтованість на надання клієнтам лідируючих на ринку рішень з управління вразливостями, які виявляють загрози і мінімізують їх вплив на кінцевих користувачів та активи інформаційної інфраструктури

BeyondTrust Retina

Дивитися відео

ПРОДУКТИ

УПРАВЛІННЯ ВРАЗЛИВОСТЯМИ КОРПОРАТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Retina CS

BeyondTrust Retina CS  дозволяє управляти вразливостями та надає організаціям інформацію про оцінку вразливості та аналіз ризиків.

Дізнатися детальніше   

СКАНУВАННЯ БЕЗПЕКИ МЕРЕЖІ

Сканер мережевої безпеки Retina

Сканер мережевої безпеки Retina – це найавторитетніший і перевірений інструмент оцінки вразливостей в індустрії безпеки. Також він служить в якості механізму сканування для Retina CS Enterprise Vulnerability Management.

ХМАРНА ОЦІНКА ВРАЗЛИВОСТЕЙ

BeyondSaaS хмарне  сканування

Хмарне рішення для сканування вразливостей на периметрі та всередені  мережі, та оцінка безпеки веб-додатків.

СКАНУВАННЯ ТА ЗАХИСТ БЕЗПЕКИ ВЕБУ

Сканування веб-безпеки Retina

Динамічне тестування безпеки додатків (DAST) для ідентифікації міжсайтових скриптів (XSS), SQL-ін’єкцій та інших вразливостей на складних веб-сайтах і веб-додатках.

ЗАХИСТ КІНЦЕВИХ ТОЧОК

PowerBroker Платформа захисту кінцевих точок

Інтегрований багаторівневий захист кінцевих точок, який захищає від Advanced Persistent Threats (APT), відомих експлойтів, zero-days атак та інших атак.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.