Arcserve® High Availability (RHA)

Рішення для побудови конфігурацій високої доступності (HA) і аварійного відновлення (DR)

Дізнатися більше
Стати партнером

Arcserve High Availability (RHA)

Arcserve® High Availability (RHA) – рішення для побудови конфігурацій високої доступності (HA) і аварійного відновлення (DR) з використанням технології асинхронної реплікації даних.

 

Arcserve High Availability синхронізує дані додатків, баз даних, або всієї ОС, які зберігаються на продуктивних серверах Windows, Linux і UNIX, з даними, що зберігаються на резервних серверах (фізичних або віртуальних), які можна розмістити всередині вашої компанії, у віддаленому центрі обробки даних або в хмарі.

 

Arcserve High Availability виконує моніторинг серверів та додатків в реальному часі та забезпечує автоматичне або ручне перемикання (failover та failback) на резервні ресурси і в зворотному напрямку та автоматичне перенаправлення запитів користувачів. Весь цей функціонал покликаний зменшити простої системи.

APXІТЕКТУРА ARCSERVE® HIGH AVAILABILITY (RHA)

[banner_vc banner_number=”1″]
[capabilities_vc]

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.