Стати партнером

Adobe Lightroom

ХМАРНИЙ СЕРВІС ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ ФОТОГРАФІЇ

Lightroom пропонує вам інструменти першої необхідності для роботи з цифровим фото в одному інтуїтивному швидкому додатку.
Ефективно здійснюйте пошук і упорядковуйте вашу фотоколекцію. Доводьте до досконалості кращі знімки за допомогою потужних удосконалень, доступних за один клік, і розширених можливостей управління. Діліться результатами вашої роботи в соціальних мережах, відео-слайдшоу, веб-галереях HTML5 і т.д.

НЕОБМЕЖЕНІ МОЖЛИВОСТІ РЕДАГУВАННЯ

 

Інтуїтивний інтерфейс Lightroom CC зі зручними повзунками, фільтрами і інструментами для швидкої корекції спрощує роботу з фотографіями, допомагаючи зробити їх унікальними. Редагуйте фотографії в повному дозволі де завгодно – на комп’ютерах, мобільних пристроях або в браузерах. Зміни, внесені на одному пристрої, автоматично синхронізуються на інших.

[banner_vc]

ЗРУЧНЕ СХОВИЩЕ

 

Lightroom CC надає хмарне сховище ємністю від 1 ТБ, що дозволяє зберігати цілу бібліотеку фотографій в повному дозволі і отримувати до них доступ в будь-який час, з будь-яких пристроїв.

ЗРУЧНО ДІЛИТИСЯ

 

Надсилайте фотографії друзям і близьким, клієнтам і будь-яким іншим людям. Публікуйте фотографії в соціальних мережах. Створюйте чудову графіку, веб-сторінки і відеоісторії за лічені хвилини за допомогою Adobe Spark. Або створіть свій власний веб-сайт для демонстрації фотографій за допомогою Adobe Portfolio. Все це і багато іншого можна знайти за передплатою.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.