Стати партнером

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator є універсальну середу роботи з векторною графікою, що включає набір неперевершених інструментів для роботи з траєкторіями.
З Adobe Illustrator ви отримаєте можливість створення прозорості в градієнтах і використання декількох робочих областей, які дозволяють відкрити більш ефективні способи дизайну.

Зустрічайте нові можливості

Illustrator регулярно оновлюється, і його функціональність стає ширше. А завдяки передплаті Creative Cloud ви можете користуватися новими функціями відразу після їх появи. Ось лише деякі з недавніх оновлень.

Всі нові функції

Функція пов'язаних ресурсів дозволяє змінювати ресурси бібліотек Creative Cloud один раз і оновлювати їх у всіх проектах Illustrator, Photoshop або InDesign.

Mercury Performance System - тепер масштабувати документи і переміщатися по сторінках великих документів стало легше.

Відновлення незбережених даних у разі збою Illustrator. При перезапуску програми, файли будуть відновлені. Крім того, можна визначити причину збою (наприклад, пошкоджений шрифт, застарілий драйвер або відсутній зовнішній модуль), запустивши діагностичну перевірку.

Новий режим злиття і віднімання області довільної форми в інструменті будівника форм, нові гнучкі можливості для малювання в інструменті "Кривизна", значні удосконалення робочого середовища "Сенсор" і багато іншого.

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.