Стати партнером

Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud для робочих груп забезпечує доступ до набору передових інструментів для створення творчих проектів з функціональними можливостями рівня підприємства.

Creative Cloud для робочих груп включає в себе всі новітні версії настільних додатків і оновлень, а також всі послуги та бізнес-функції, які необхідні вашій робочій групі для створення першокласних проектів і спільної роботи з колегами. Adobe пропонує два варіанти плану підписки на Creative Cloud для робочих груп. Ви можете вибрати повну підписку (всі додатки і послуги) або підписку на один додаток, наприклад Photoshop CC (доступ до одного з додатком і обраним послуг). Разом з підпискою (як повною, так і на один додаток) ви отримаєте доступ до інтуїтивно зрозумілою веб-консолі адміністрування, яка дозволяє адміністратору централізовано купувати, розгортати і керувати всіма робочими місцями в організації в рамках однієї угоди про участь.

[banner_vc]

Просте управління додатками і сервісами Creative Cloud

Creative Cloud для настільних ПК – відмінне рішення для створення будь-якого творчого проекту. Серед його можливостей – швидкий запуск і оновлення настільних додатків; загальний доступ до ресурсів Creative Cloud і керування ними; завантаження шрифтів з Adobe Typekit і високоякісних ресурсів royalty-free безпосередньо через додаток; демонстрація і перегляд творчих проектів на Behance. Але найголовніше – цей додаток завжди під рукою і дозволяє повністю зосередитися на творчості.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Завантаження і встановлення додатків

Пошук зображень на Adobe Stock

Стрічка активності для перегляду всіх дій в Creative Cloud

Синхронізація і загальний доступ до файлів

Пошук ресурсів для дизайну прямо в додатку

Додавання шрифтів з Typekit

Публікація і перегляд проектів на Behance

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.