Стати партнером

Adobe Acrobat Professional

Adobe Acrobat Professional 2017 – розширений професійний функціонал для роботи з цифровими документами в рамках існуючих або запланованих бізнес-процесів, в результаті чого замовники отримують швидкість, точність і прозорість в роботі.

Ви можете легко вносити виправлення в електронні документи (наприклад, електронна кореспонденція, web-сторінки, складні креслення) в компактні файли PDF. Оригінальний вигляд вихідного матеріалу залишиться незмінним, а унікальна функція захисту обмежить доступ до документів навіть після їх розповсюдження.

Кожен замовник, купивши Adobe Acrobat Professional 2017, допоможе прискорити цифрове перетворення вашого бізнесу.

Кращі інструменти для роботи з документами PDF.

Завжди під рукою.

 

Придбайте підписку, в яку входить Acrobat DC для настільних систем, а також інструменти для зручної роботи з документами на комп’ютерах, мобільних пристроях і через браузер.

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ

Документи PDF завжди можуть бути синхронізовані через хмару Adobe Document Cloud за допомогою так званого Mobile Link. Ця послуга також доступна для користувачів Acrobat. Все, що потрібно, це безкоштовний аккаунт Adobe ID - і повний вперед!Незалежно від того, де ви знаходитесь, і незалежно від того, на якому пристрої працюєте - настільному ПК або смартфон, PDF-документи можуть бути створені в будь-якому місці, в тому числі і відредаговані.

Документи PDF завжди можуть бути синхронізовані через хмару Adobe Document Cloud за допомогою так званого Mobile Link. Ця послуга також доступна для користувачів Acrobat. Все, що потрібно, це безкоштовний аккаунт Adobe ID - і повний вперед!

Купуючи підписку Acrobat Pro, Ви зможете, наприклад: створювати і редагувати PDF, відправляти і відстежувати документи, використовувати електронні знаки в службі електронного підпису, яка є логічним продовженням колишнього EchoSign. Дана послуга дозволяє підписувати документи в 5 разів швидше, ніж звичайним способом.

Можливість роботи з IOS або Android за допомогою мобільної версії Acrobat Reader Mobile для створення PDF, редагування, конвертації сканованих документів.

Використання численних функцій по роботі зі сторінками.

Електронний підпис PDF документів.

Adobe Document Cloud доступний в редакціях Standard і Professional.

Купуючи Adobe Acrobat Professional 2017 ви зможете скористатися безкоштовним хмарним сервісом Adobe Document Cloud і розширеним рядом функцій для роботи з PDF документами.

Adobe Acrobat Professional 2017

Побачити у дії

Запит на демонстрацію або тестування продукту

Демо-версія програмного забезпечення надається на ім'я компанії та конкретної особи, що заповнює форму. Для генерації ключа доступу, необхідно ввести достовірну інформацію та заповнити усі поля форми.