Ізолювання веб-сервера, безпека CMS та виявлення шкідливих програм

01.03.2019

Free Web Site Security Test  складається з безлічі перевірок і неінтрузивних тестів для перевірки підвищення безпеки вашого веб-сайту і веб-сервера, а також для перевірки безпеки вашої CMS, включаючи всебічний тест WordPress, Drupal або Joomla.

Як і у  ImmuniWeb SSL Security Test, просто введіть URL вашого сайту, щоб запустити тест:

Тест безпеки веб-сайту:

Тестування безпеки веб-сайту 100+ найпопулярніших комерційних і відкритих CMS і веб-фреймворків. Якщо у вас є застаріле або вразливе програмне забезпечення, ви отримаєте повідомлення, що не так:

CMS з відбитками пальців:

Ми також підтримуємо широку базу даних про найбільш популярних JS-скрипти, бібліотеках і інфраструктурах і розпізнаємо, коли конкретна версія змінюється стороннім кодом. Ця служба також виконує пошук будь-якого відомого шкідливого коду або шкідливого ПО в вашому JS і повідомляє вам, завантажений чи JS з домену, вказаного в чорних списках.

Крім того, ви також отримаєте вичерпний список всього зовнішнього контенту, включеного в вашу веб-сторінку, такого як зображення, CSS або віддалено включений JS. Джерело контенту ретельно вивчається для веб-ресурсів з поганою репутацією.

Це простий, але надійний спосіб виявити на своєму сайті криптовалюта або шкідливу рекламу:

Сторонній контентаналіз:

Закінчивши з JS, ви побачите всебічний аналіз всіх ваших HTTP-заголовків, включаючи детальний огляд вашої політики безпеки контенту (CSP) і її достовірності. На відміну від інших безкоштовних інструментів, тут ви отримуєте перевірку ефективності CSP на додаток до його синтаксичного  аналізу:

Аналіз HTTP-заголовків, включаючи Content-Security Policy:

Крім того, ви приступаєте до аналізу файлів cookie вашого і третіх осіб з різних питань, таким як відсутність прапорів Secure або HTTPOnly:

Аналіз безпеки файлів cookie.

 

Висновок: Free Web Site security test від компанії High-Tech Bridge – незамінний безкоштовний інструмент для перевірки безпеки і конфіденційності ваших сайтів.

 

За більш детальною інформацією та з питань організації презентацій, демонстрації роботи рішення, консультацій звертайтеся до менеджерів компанії.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС, ЩОБ ЗАВЖДИ БУТИ В КУРСІ АКТУАЛЬНИХ АКЦІЙ