Чому потрібно придбати рішення Unitrends для резервного копіювання Office 365

03.08.2018

Американська компанія Unitrends спеціалізується на рішеннях в області резервного копіювання та відновлення інформації, а також хмарного резервного копіювання. Крім того, один із напрямів діяльності – захист від програм-вимагачів. Програмні рішення Unitrends призначені для компаній різних рівнів, масштабів і можливостей. У цій статті ми коротко розглянемо основні продукти виробника і приділимо особливу увагу рішенню Spanning Backup for Office 365, яке вже знайшло відгук у величезної кількості замовників на західних ринках.

 

Портфоліо продуктів

Unitrends випускає широкий спектр продуктів, як апаратних, так і програмних, серед яких особливо можна виділити наступні:

 • Unitrends Backup – система резервного копіювання, виконана у вигляді готового, попередньо налаштованого віртуального пристрою, який можна розгорнути або в локальному гіпервізорі, або в хмарі. Unitrends Backup – це сучасна платформа для виконання операцій резервного копіювання та відновлення з підтримкою всіх популярних платформ, середовищ віртуалізації, додатків і БД. Продукт дозволяє об’єднати корпоративне резервне копіювання, детектування шкідливих програм-шифрувальників і безперервність бізнесу в потужну платформу «все-в-одному».
 • Recovery Series Backup Appliances – реалізація можливостей і функціонала Unitrends Backup у вигляді фізичного пристрою. Модельний ряд Recovery Series складається з 12 готових «з коробки» пристроїв, які забезпечують можливість зберігання від 2 до понад 100 ТБ резервних копій в залежності від обраної моделі.
 • VM Backup Essentials (vBE) – інтегроване віртуальний пристрій, що забезпечує найменшу сукупну вартість володіння (TCO), оскільки включає в себе операційну систему, систему безпеки, програмне забезпечення для резервного копіювання, WAN-оптимізацію, реплікацію і роботу з хмарами.
 • Boomerang for VMware Disaster Recovery – програмне рішення для виконання реплікації в публічні хмари AWS або Azure. Надає можливість легко налаштовувати і виконувати сценарії аварійного відновлення, операції тестування DR-планів, або здійснювати міграцію віртуальних машин в хмару і назад. Дозволяє значно скоротити витрати і час на процес відновлення після збоїв.
 • Spanning Backup for Office 365 – дозволяє легко і швидко відновлювати втрачені листи, календарі або цілі поштові скриньки Exchange Online, файли з OneDrive для бізнесу та інформацію SharePoint Online за лічені хвилини. Необмежене зберігання в хмарі означає, що ваші дані будуть там, коли вам це потрібно, незалежно від того, скільки пройшло часу з того моменту, коли користувачі видалили дані, а потім зрозуміли, що ці дані їм все-таки потрібні.
 • Disaster Recovery Planner – безкоштовний онлайн-інструмент, який допомагає створювати, настроювати і безпечно зберігати свій власний план DR.

 

Spanning Backup for Office 365 – актуальне рішення для українського ринку

Навіщо взагалі потрібен продукт Backup Office 365? Адже Microsoft Office 365 працює в хмарі, тому користувачам не потрібно турбуватися про резервне копіювання, чи не так? Але все не так просто!

Модель ПЗ-як-послуга (SaaS – Software as a Service) не передбачає виконання резервного копіювання. Те, що сам додаток завжди є, не означає, що ваші дані можна відновити в будь-який момент. Тому, коли ви переходите на SaaS, пам’ятайте, що доступність даних – це не те ж саме, що можливість відновити їх у будь-який момент часу і отримати доступ до потрібної часової точки. Зокрема, Office 365 не включає інструменти для легкого відновлення втрачених або видалених даних. У матеріалах Microsoft багато говориться про доступність і реплікацію інформації, і навіть про відновлення окремих електронних листів. Але коли справа доходить до повноцінною резервною копії, Microsoft прямо вказує, що «час відновлення елементів поштової скриньки виходить за рамки [Office 365]».

Таким чином, в хмарі Office 365 може трапитися втрата інформації. Це пояснюється тим, що дані Office 365 розміщені на серверах Microsoft Azure Cloud, а не на власному сервері компанії. Знищені листи неможливо відновити через 14-30 днів після видалення, а вилучені файли SharePoint і OneDrive не підлягають відновленню через 186 днів. Варто відзначити, що у більшості випадків зникнення інформації пов’язано з помилкою користувача, які вибирають опцію перманентного видалення файлів і електронної пошти.

Чекайте, але хіба в Office 365 немає вбудованих засобів відновлення? Так, вони є. Однак операція відновлення за допомогою таких засобів займає досить багато часу.

Більш того, навіть розширених функцій захисту даних Office 365 E3+ недостатньо. Справа в тому, що розширені функції Office 365 (наприклад, In-Place Archiving and Litigation Hold), які доступні з ліцензіями E3 +, пропонують певний захист даних, але не швидке і просте відновлення. Крім того, налаштування і управління політиками відновлення можуть бути складними і дорогими, а сама операція відновлення втрачених даних вимагає часу, ресурсів і кваліфікації. Також дані не можуть бути повністю відновлені до початкового стану, оскільки Office 365 робить їх копію в процесі транзиту, а не в той момент, коли ніяких змін над ними не проводиться.

32% компаній втратили дані в хмарі

Таким чином, щоб надійно захистити компанію від втрати даних в Office 365, ІТ-адміністратори потребують вирішення, що поєднує в собі як можливості повного захисту даних (яке гарантує, що дані не будуть втрачені або ж неповністю відновлені), так і швидке відновлення, без будь-яких проблем, додаткових витрат і знань.

Продукт для хмарного резервного копіювання Spanning Backup for Office 365 забезпечує безперервність бізнесу з використанням всіх переваг хмарного сервісу Microsoft Office 365. Рішення дозволяє захистити дані Exchange Online, SharePoint Online і OneDrive для бізнесу. У свою чергу, платформа Unitrends Connected Continuity Platform пропонує план хмарного резервного копіювання Unitrends Office 365, що дозволяє відновлювати втрачені електронні повідомлення, файли, контакти та багато іншого за лічені секунди.

Ще один плюс Spanning Backup for Office 365 – необмежений термін зберігання всіх даних Office 365, з якими працювала компанія в хмарі. Це дозволяє забути про управління лімітами по часу на зберігання і відновлювати дані в будь-який момент.

Якщо резюмувати основні переваги Spanning Backup для Office 365 для бізнесу та кінцевих користувачів, то отримаємо такі пункти:

 • ЗАХИСТ. Можливість захисту важливих бізнес-даних за допомогою автоматичних резервних копій на вимогу.
 • ВІДНОВЛЕННЯ. Можливість швидко і легко відновити дані за допомогою функції автоматичного гранулярного відновлення в будь-який момент часу для Office 365.
 • ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ. Рішення дозволяє відповідати всім нормам нормативно-правового контролю за захистом даних і безперервністю бізнесу.

 

Причини, чому варто придбати Spanning Backup for Office 365

Отже, підіб’ємо підсумки. Що отримує бізнес при впровадженні Backup for Office 365? По-перше, можливість уникнути втрати даних, а також зрозуміти причини втрати інформації в хмарі, по-друге, економію часу, по-третє, підтримку бізнесу в робочому стані.

Spanning Backup for Office 365 дозволяє виконувати процедуру відновлення даних з будь-якого пристрою: комп’ютера, планшета або іншого мобільного пристрою. Операцію відновлення може провести як кінцевий користувач, так і адміністратор. Інтуїтивний дизайн розроблений для кінцевого користувача, таким чином, немає необхідності в навчанні.

Серед переваг швидкого відновлення можна відзначити наступні:

 • Відновлення по часовим точкам. Це критично важливо, якщо ви проводите цю операцію після атаки вірусів-вимагачів
 • Точний гранулярний пошук дозволяє знайти і відновити те, що вам потрібно.
 • Функція крос-користувацького (cross-User) відновлення спрощує передачу даних в тому випадку, коли користувач відключений.

Таким чином, Spanning Backup for Office 365 забезпечує автоматичне резервне копіювання, захист SharePoint Online, Exchange Online і OneDrive for business, простий і ефективний пошук і швидке гранулярне відновлення необхідних об’єктів.

За більш детальною інформацією та з питань тестування рішень Spanning Backup for Office 365 Ви можете звернутися до менеджерів компанії Oberig IT!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС, ЩОБ ЗАВЖДИ БУТИ В КУРСІ АКТУАЛЬНИХ АКЦІЙ