Ваша інфраструктура під повним контролем з Solarwinds

24.05.2019

Компанія Solarwinds відома у всьому світі своїми програмними продуктами, орієнтованими на управління ІТ-інфраструктурою будь-якої складності, при цьому має в своєму портфелі рішення як для виявлення «вузьких» місць, так і для моніторингу продуктивності будь-яких  ІТ-середовищ – локальних , хмарних або гібридних. Такий широкий набір ПО і компонентів дозволяє застосовувати рішення Solarwinds в будь-якій сфері і для будь-якого типу Замовника – як для малого бізнесу, так і в Enterprise сегменту.

Одним з вкрай затребуваних на сьогодні напрямків у будь-якій організації є можливість управляти всіма компонентами інфраструктури з єдиної консолі. Даний підхід значно спрощує сам процес виявлення помилок конфігурації, пошуку проблемних місць, а також значно економить сукупні витрати на управління і оновлення ІТ-середовища (як прямі, так і приховані). Саме тому рішення Solarwinds ідеально лягає в ідеологію сучасного ITSM.

Застосування Solarwinds як комплексної платформи для управління всіма компонентами ІТ-інраструктури вирішує цілий спектр первинних завдань:

 • візуалізація всієї ІТ інфраструктури та сервісів;
 • забезпечення якісної і безперебійної роботи ІТ-інфраструктури / сервісів;
 • автоматизація процесів контролю і реагування на зміни в роботі ІТ
 • інфраструктури / сервісів;
 • детальний аналіз роботи ІТ-інфраструктури і сервісів з побудовою взаємозв’язків.

Застосування принципу модульності у Solarwinds дозволяє побудувати систему управління ІТ-середовищем в кілька етапів, не вносячи істотних змін у інфраструктуру (наприклад, її розширенні або модифікації). При цьому зберігаються всі необхідні завдання та функції, важливі для систем, орієнтованих на комплексне управління ІТ-послугами (ITSM):

 • системність (взаємозв’язок і координація між компонентами ІТ-середовища та сервісами;
 • інвентаризація активів / сервісів;
 • всебічний моніторинг всіх активів / сервісів;
 • контроль стану активів / сервісів;
 • виявлення проблематики і збоїв в роботі активів / сервісів;
 • аналіз причин виникнення проблем в тому чи іншому місці ІТ-середовища;
 • реакція (усунення) на проблеми в роботі активів / сервісів;
 • комплексний аудит активів / сервісів.

Варто відзначити, що Solarwinds має в складі цілий арсенал функцій не тільки по управлінню всіма своїми продуктами з єдиної уніфікованої консолі з рольовою моделлю доступу, але може повністю відстежувати і фіксувати всі дії оператора/адміністратора. Крім того, замовники компанії Solarwinds отримують додатково:

 • підтримку мульти Вендорний (для мережі, серверного обладнання, систем зберігання даних, платформи віртуалізації);
 • відкриту платформу для інтеграції з іншими нестандартними рішеннями;
 • інтеграцію з ticket-системами.

До речі, компанія Solarwinds не тільки успішно розвиває вже наявний портфель своїх рішень, а й постійно імплементує в нього нові продукти шляхом придбання унікальних (в тому числі, нових) виробників програмного забезпечення. Наприклад, недавно компанія Solarwinds оголосив про успішне підписання угоди про придбання ізраїльської компанії-стартапу Samanage, яка спеціалізується на продуктах класу SaaS. Крім того, на базі Samanage компаній Solarwinds планує побудувати центр технічних розробок. Це вже не перша інвестиція компанії Solarwinds в передові технології і розвиток своєї продуктової бази, що не може не радувати як наявних, так і потенційно нових замовників.

Детальніше ознайомитись з рішеннями Solarwinds можна у офіційного дистриб’ютора Solarwinds в Україні та ряді країн СНД – компанії Оберіг ІТ.


 

Про SolarWinds:

SolarWinds є провідним постачальником потужного і доступного програмного забезпечення для управління ІТ-інфраструктурою. Продукти SolarWinds надають організаціям в усьому світі, незалежно від типу, розміру або складності ІТ-інфраструктури, можливість моніторингу і управління продуктивністю їх ІТ-середовищ, будь то локально, в хмарі або в гібридних моделях.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС, ЩОБ ЗАВЖДИ БУТИ В КУРСІ АКТУАЛЬНИХ АКЦІЙ