Symantec Data Loss Prevention (DLP)

Провідне рішення для запобігання витоку даних

Дізнатися більше
Стать партнером

Symantec Data Loss Prevention (DLP)

Symantec Data Loss Prevention забезпечує превентивне виявлення та блокування передачі конфіденційної інформації. У даному рішенні використовуються передові механізми захисту, які дають можливість ефективно виконувати моніторинг та блокування передачі конфіденційної інформації.

Унікальні технології Symantec дозволяють повноцінно забезпечити захист інформації відповідно до вимог компанії, а також надають можливість виконати інтеграцію з функціональними системами/сервісами ІТ інфраструктури, які вже використовуються. Symantec Data Loss Prevention (DLP) відповідає на ці питання комплексним підходом до захисту інформації, що охоплює сьогоднішні хмарні й мобільні центри.

What’s New in Data Loss Prevention

Читати

За допомогою DLP Ви можете:

 

• Дізнатися, де саме зберігаються дані на всіх ваших хмарних серверах, мобільних і мережевих пристроях, кінцевих точках і системах зберігання.
• Відстежити, як використовуються дані, незалежно від того, чи перебувають ваші співробітники в мережі.
• Захистити дані від витоку або крадіжки — незалежно від того, де вони зберігаються або як використовуються.

В основі Symantec DLP лежить поєднання передових технологій, які можуть точно визначати всі конфіденційні дані у вашій організації, незалежно від дій, які з ними здійснюються. Технології визначення Symantec DLP включають у себе:

Модуль Vector Machine Learning (VML)

Модуль Vector Machine Learning (VML) Захищає інтелектуальну власність із неявними характеристиками, які можуть бути рідкісними або важкими для описання, наприклад, фінансові звіти та вихідний код. Він визначає такий тип контенту завдяки проведенню статистичного аналізу неструктурованих даних і порівняння їх із подібним вмістом або документами. На відміну від інших технологій виявлення, VML не вимагає опису або цифрових відбитків даних, які потрібно захистити.

Модуль Indexed Document Matching (IDM)

Застосовує цифрові відбитки для виявлення конфіденційних даних, які зберігаються в неструктурованих даних, зокрема в документах Microsoft Office, PDF-файлах і двійкових файлах. Модуль IDM також виявляє «похідний» контент, як-от текст, скопійований із вихідного документа в інший файл.

Модуль Described Content Matching (DCM)

Виявляє контент, шукаючи збіги за конкретним ключовим словом, регулярними виразами або шаблонами та властивостями файла. Рішення Symantec DLP надає понад 30 готових ідентифікаторів даних у форматі визначених алгоритмів, які поєднують порівняння шаблонів із вбудованими обчислювальними засобами для запобігання помилкових спрацьовувань. Наприклад, ідентифікатор даних «номер кредитної картки» виявляє 16-значні шаблони та перевіряє їх за допомогою алгоритму Місяць.

Модуль виявлення типу файла

Розпізнає та виявляє понад 330 різних типів файлів, наприклад: електронну пошту, графіку та запаковані формати. Symantec DLP можна налаштувати для розпізнавання практично будь-якого типу файла користувача, а також воно дає змогу вилучати вміст із певних форматів файлів, зокрема із зашифрованих форматів, за допомогою API Content Extraction.

Модуль Exact Data Matching (EDM)

Виявляє контент завдяки створенню цифрового відбитка структурованих джерел даних, зокрема баз даних, серверів каталогів або інших структурованих файлів даних.

Запрос на демонстрацию или тестирование продукта

Демо-версия программного обеспечения предоставляется на имя компании и конкретного лица, которое заполняет форму. Для генерации ключа доступа, необходимо ввести достоверную информацию и заполнить все поля формы.