Можливості та переваги Unitrends Backup для Citrix XenServer

02.08.2018

Unitrends Backup для Citrix XenServer – безагентное рішення, яке надає можливість резервного копіювання та відновлення безліч віртуальних машин одночасно.

Розгорнутий як віртуальний пристрій, він забезпечує:

  • Створення резервних копій одним кліком миші, включаючи автоматичне виявлення віртуальних машин і автоматичне балансування навантаження у сховищі.
  • Однокрокове відновлення віртуальних машин, файлів, папок, повідомлень електронної пошти, БД і елементів SharePoint. Відновлюйте в лічені хвилини, а не годинами.
  • On-premise і Off-premise захист для забезпечення можливості гарантованого аварійного відновлення. Реплікація віртуальних машин для швидкого відновлення або ж забезпечення довгострокового зберігання резервних копій.
  • Управління з однієї панелі управління.

Простий і зручний у використанні

 Unitrends Backup для Citrix XenServer пропонує правильне поєднання рішень для захисту віртуального середовища. Від установки і щоденного управління резервним копіюванням до повного відновлення сайту. Unitrends Backup забезпечує централізоване веб-управління, що спрощує вашу роботу на кожному етапі використання продукту. Резервні копії тепер можна виконувати на 50-250% швидше, використовуючи на 66% менше дискового простору і на 75% менше віртуальних ресурсів, ніж конкурентні альтернативи.

Один інтерфейс, управління одним кліком миші

 Інформаційна панель в Unitrends Backup дає вам миттєву оперативну видимість того, що відбувається. Досить одного погляду щоб зрозуміти, як йдуть справи з резервним копіюванням, наскільки все успішно або скільки помилок сталося під час резервного копіювання та які саме віртуальні машини необхідно захистити. Один клік дозволяє отримати доступ до деталей, і побачити, де відбулися помилки, і на яку конкретну віртуальну машину необхідно звернути увагу. У будь-який час у вас є можливість перевірити швидкість резервного копіювання, ємність сховища резервних копій та інших показників для швидкої оцінки стану операцій резервного копіювання.

Більш швидкі і автоматизовані завдання для гіпервізора

 Більшість щоденних завдань легко автоматизуються, контролюються і виконуються за допомогою Unitrends Backup. Наприклад, можна створити резервну копію всього середовища з кількома гіпервізорами всього за кілька кліків мишкою. Механізми відновлення дозволять, в разі необхідності, повернути всю вашу інформацію в продуктивні системи збереження даних у  20 разів швидше, ніж будь-який конкуруючий продукт.

Функції

  • Спрощення захисту локальних і віддалених ресурсів, проста реплікація віртуальних середовищ всього за кілька кліків мишкою.
  • Створення резервних копій на 50-250% швидше, на 66% економніше в зберіганні, і на 75% менше навантаження на віртуальні ресурси.
  • Просте управління декількома гіпервізорами за допомогою однієї інформаційної панелі.
  • Автоматичне, надійне відновлення в лічені хвилини.
  • Швидке масштабування до тисяч віртуальних машин у міру зростання бізнесу.

За більш детальною інформацією та з питань щодо організації презентацій, демо, консультацій звертайтеся до менеджерів компанії Oberig IT.