Компанія Oberig IT— стала офіційним партнером компанії Splunk

30.07.2019

Компанія Oberig IT— Value Added Distributor підписала партнерську угоду з компанією Splunk – світовим лідером у галузі розробки однойменного програмного продукту, призначеного для інтелектуальної обробки машинних даних.

 

Програмне забезпечення для управління операційною діяльністю використовується з метою моніторингу, створення звітів та аналізу машинних даних в режимі реального часу, а також безліч історичних даних, логів, подій, що поступають звідусіль та зберігаються на серверах, комп’ютерах організації або в хмарі та ін.

 

«Майже половина найбільших компаній США зі списку Fortune 100 і більше 5,200 підприємств, постачальників послуг і державних організацій в 90+ країнах використовують Splunk для підвищення рівнів обслуговування, скорочення експлуатаційних витрат в сфері ІТ, зниження ризиків порушення безпеки та виведення візуалізації операцій на нові рівні, –  коментує Тетяна Герасимчук, Комерційний директор, компанії Oberig IT.–  Тому поява в нашому портфелі рішень Splunk для нас є відповіддю на потреби ринку і ми вже розпочали розвивати партнерську мережу і плануємо активно допомагати партнерам у просуванні рішень та реалізації проектів, адже першочерговим нашим завданням – є розвиток та підтримка компетенцій Партнерів на вищому рівні».

 

«Сучасна ІТ-інфраструктура породжує величезну кількість даних. Додатки, Web-сервери, мережеві та мобільні пристрої – все це є джерелом інформації, яку необхідно постійно обробляти, щоб отримати додаткову цінність для бізнесу. Забезпечуючи моніторинг і аналіз інформації – від транзакцій баз даних до мережевої активності та інформації про дзвінки абонентів (Call Detail Records), платформа Splunk перетворює машинні дані на цінну інформацію. Так, пошук проблем і розслідування інцидентів, пов’язаних з інформаційною безпекою, за допомогою Splunk займає хвилини, а не годинник або навіть дні, як це було раніше, а наскрізний моніторинг інформаційної інфраструктури, що виконується з використанням Splunk, дозволяє уникнути деградації продуктивності і простою сервісів», – доповнив Станіслав Похилько, Менеджер з розвитку бізнесу, компанії Oberig IT.