Компанія Oberig IT отримала статус дистриб’ютора рішень Protectimus на території України, Молдови і Грузії.

18.10.2019

Компанія Oberig IT (Value Added Distributor) підписала дистриб’юторську угоду з провайдером рішень двофакторної аутентифікації – Protectimus.

В рамках цієї угоди команда Oberig IT забезпечує дистрибуцію і просування програмного забезпечення та токенів Protectimus на території України, Молдови, Грузії.

Рішення Protectimus дозволяють організувати двофакторну аутентифікацію для захисту корпоративної інфраструктури і облікових записів користувачів від несанкціонованого доступу, включаючи захист від брутфорса, кейлогерів, автозаливів, підміни даних, а також більшості випадків фішингу, соціальної інженерії, атак типу людина-посередині.

Компанія Protectimus пропонує готові компоненти для впровадження двофакторної аутентифікації в Windows, RDP, ADFS, OWA, Citrix ADC / Gateway / XenApp, VMWare, RoundCube, SSH, RADIUS, SAML і SSO, а також безпосередньо в Active Directory. Крім того, можлива інтеграція через API і доопрацювання рішення під нестандартні вимоги клієнта.

У комплексі з програмною частиною клієнтам доступні різні типи токенів для генерації одноразових паролів: апаратні, 2FA додаток на iOS і Android, SMS, e-mail, доставка одноразових паролів через чат-боти в Telegram, Viber і Facebook Messenger.

“Стандартно парольний захист не відповідає сучасним реаліям. Останні технології дозволяють перехоплювати, обходити, вгадувати і “виводити” навіть складні паролі. При цьому більшість користувачів продовжують створювати прості паролі (12345, password, admin, qwerty і т.п.), вказувати один і той же пароль на декількох сайтах, зберігати паролі в незашифрованому файлі на робочому столі або навіть на стікері, прикріпивши до комп’ютера. Не можна забувати і про загрози фішингу та соціальної інженерії. Таким чином, якщо за добу до облікових записів користувачів і адміністраторів захищені тільки статичним паролем, навіть ретельно вибудована система захисту інформації в організації, на яку витратили величезні матеріальні і технічні ресурси, стає неефективною і перестає виконувати свої функції “, – коментує Максим Олійник, Генеральний директор Protectimus Solutions LLP.

“На сьогоднішній день двофакторна аутентифікація є вже обов’язковою складовою системою корпоративної безпеки для захисту конфіденційної інформації компанії і особистих даних користувачів, а також для зниження ймовірності репутаційних втрат через витік даних. Компанія Protectimus є потужним технологічним гравцем в області рішень двофакторної аутентифікації і саме тому ми зупинилися на організації стратегічної співпраці з даною компанією. Наші технічні експерти вже готові ознайомити партнерів і кінцевих споживачів з технологічними можливостями і перевагами рішень Protectimus”, – коментує Павло Назаревич, Директор з розвитку бізнесу, Oberig IT.

За більш детальною інформацією та з питань організації презентацій, демонстрації роботи рішень, консультацій тощо,  звертайтеся до Олексія Мудрицького, Mенеджера з розвитку бізнесу, Oberig IT; тел.: +38 093 801 04 41 або e-mail: o.mudrytskyi@oberig-it.com