Компанія Oberig IT – підписала дистриб’юторську угоду з компанія Skybox Security

blank 21.08.2018

Компанія Oberig IT та компанія Skybox Security – новатор на ринку інформаційної безпеки, підписали угоду згідно з якої компанія Oberig IT отримала право дистриб’юції рішень вендора на території України, Молдови та Грузії.

blank

Завдяки цій співпраці, компанія Oberig IT пропонує найкращі у своєму класі рішення по управлінню та захисту мережевих активів – потужний інструмент для автоматизації процесу аналізу ризиків та контролю відповідності (як міжнародним стандартам, так і власним політикам безпеки).

«Платформа Skybox Security є унікальною і вкрай необхідною на сьогоднішній день технологією. Вона надає можливість отримати реальний, відчутний результат службам ІТ та ІБ вже на етапі тестування, – коментує Сергій Сопронюк, Керівник відділу з розвитку бізнесу, компанії Oberig IT. – Я більше десяти років займаюсь розвитком рішень інформаційної безпеки на ринку України, працюючи в компаніях-інтеграторах, мав можливість працювати з різними технологіями ІБ, включаючи Skybox Secutity. На мій погляд, найближчим часом рішення Skybox Security стануть таким же стандартним елементом інформаційної безпеки, як антивірус, сканер вразливостей або міжмережевий екран».

В рамках даної угоди команда Oberig IT активно займаеться просуванням рішень компанії Skybox Security. До кінця року заплановано навчання ключових партнерів і замовників, які цікавляться можливостями рішень вендора.

«Рішення Skybox Security забезпечує глибоку аналітику для визначення пріоритету ризиків організації на мережевому рівні, та надає детальні рекомендації (Solutions), щодо найкращого вирішення цих дефектів\проблем. Ці можливості поширюються на всю мережеву інфраструктуру, включаючи дуже складні мережі, та ті, що знаходяться у фізичному, віртуальному та хмарному середовищах, – коментує Назарій Кунда, Керівник технічного відділу, компанії Oberig IT.Завдяки інтеграції з більш ніж 120 мережевими технологіями та технологіями, щодо забезпечення інформаційної безпеки, потужна платформа Skybox Security Suite дозволяє організаціям мінімізувати ризики інформаційної безпеки, які зловмисники можуть експлуатувати, як неправильні конфігурації пристроїв та порушення політик організацій, а також виявлені та непідтверджені вразливості. Таке поєднання можливостей рішень Skybox Security в рамках однієї платформи робить її цілком унікальною і важливою складовою як зі сторони ІТ підрозділу, так і служби інформаційної безпеки організації».

 

 

 

 

 


Про компанію:

Компанія Skybox Security – ізраїльський новатор на ринку інформаційної безпеки, який пропонує ринку рішення абсолютно нового класу. Заснована в 2002 році, Skybox Security – це приватна компанія з командою з продажу та підтримки на глобальному рівні, які обслуговують міжнародну клієнтську базу з більш ніж 500 організацій у більш ніж 50 країнах.