Компанія Oberig IT отримала статус дистриб’ютора рішень SolarWinds на ринках України, Грузії та країн СНД.

03.12.2018

Компанія Oberig IT- Value Added Distributor підписала дистриб’юторську угоду з компанією SolarWinds – найбільшим розробником систем по управлінню і моніторингу в ІТ середовищах (мережі, додатки, бази даних і тд), а так само систем в області інформаційної безпеки і Help Desk.
За умовами дистриб’юторського угоди компанії Oberig IT надається право на дистрибуцію рішень SolarWinds на території України, Грузії, Молдови та в країнах СНД.

«Активний розвиток бізнес-процесів в компанії вимагають від ІТ-персоналу забезпечення високої доступності і працездатності бізнес-додатків, – говорить Тарас Залужний, менеджер з розвитку бізнесу SolarWinds в Oberig IT. – А це в свою чергу пов’язано з моніторингом та своєчасним реагуванням на виникаючі інциденти в ІТ-інфраструктурі з боку ІТ-персоналу. Рішення компанії SolarWinds допомагають вирішити питання, пов’язані з процесом моніторингу всіх компонентів ІТ-інфраструктури, аналізом подій і проблем, що виникають при роботі систем і сервісів, а також зменшити час реакції, контролювати утилізацію апаратних ресурсів, доступність і працездатність сервісів».

 

Крім основних можливостей сучасних моніторингових систем, SolarWinds надає широкий набір рішень, серед яких: моніторинг VMware і Hyper-V, стану серверів від HP, Dell, IBM System x, інтеграція з Microsoft Active Directory, детальний моніторинг SQL, експертні шаблони для моніторингу систем. Рішення SolarWinds включають «розумну» службу оповіщення, моніторинг SaaS і внутрішніх додатків, написаних за допомогою JSON, аналіз баз даних для DB2, Sybase, аналіз роботи мережевого устаткування, контроль змін у налаштуваннях і автоматичне резервне копіювання, аудит безпеки , а також Patch Manager, який забезпечує управління процесом відновлення операційних систем і додатків.
Всі рішення компанії SolarWinds інтегруються в єдину консоль управління – Orion Platform, що істотно знижує завантаження ІТ-персоналу, а також зменшує кількість систем, які необхідні для моніторингу і реагування на події.

«Команда Oberig IT вже почала розвивати партнерську мережу і планує активно допомагати партнерам в просуванні рішень SolarWinds. На базі Oberig IT ми створили і розвиваємо потужну технічну експертизу для того, щоб допомогти партнерам і кінцевим замовникам отримати професійні консультації та практичну допомогу в проведенні тестувань, демонстрацій рішень, допомога в навчанні по впровадженню і подальшої експлуатації рішень від SolarWinds»- коментує Павло Назаревич, директор з розвитку бізнесу Oberig IT.