Компанія Oberig IT отримала статус дистриб’ютора рішень Greenbone на території України, Грузії, Молдови та країн СНД.

17.03.2019

Компанія Oberig IT— Value Added Distributor підписала дистриб’юторську угоду з компанією Greenbone – компанія, яка пропонує рішення щодо аналізу та виявлення вразливостей – платформа Greenbone Security Manager (GSM). В рамках дистриб’юторської угоди, команда Oberig IT забезпечує дистрибуцію і просуванням рішень компанії Greenbone на території України, Грузії, Молдови та країн СНД.

Рішення Greenbone Security Manager (GSM) виявляє та ідентифікує вразливості в корпоративних ІТ-системах, оцінює ступінь їх небезпеки, відображає ступень захищеності та надає рекомендації, щодо їх усунення. Головна мета рішень Greenbone – попередити кібератаки завдяки запобіжним заходам по виявленню вразливостям. Рішення GSM є ідеальним доповненням до таких засобів інформаційної безпеки, як файрвол, WAF,  та інших.

«Прозорість і якість, яку надає рішення компанії стало важливим чинником для нас — наші Замовники мають можливість отримувати повністю перевірене, ефективне рішення для проведення професійного аналізу щодо виявлення та управління вразливостями, включаючи перевірку захищеності ІТ інфраструктури. На сьогоднішній день, рішення компанії Greenbone використовують багато відомих компаній в світі, таких як: LEONI AG, Airbus, та державні установи Німеччини – зазначив менеджер по розвитку бізнесу, Мудрицький Олексій, Oberig IT.

 

«Компанія Greenbone – потужний технологічний гравець в області технології Vulnerability Management, але, нажаль, на сьогоднішній день рішення компанії маловідомі в Україні, Грузії, Молдові та СНД. Основне завдання компанії Oberig-IT донести цінність  даних рішень за допомогою нашої технічної компетенції та досвіду роботи по даному напрямку. Ми дуже натхненні тим, що будемо представляти і розвивати технології Greenbone в Україні, Грузії, Молдові та СНД» – зазначив керівник технічної команди, Кунда Назарій, Oberig IT.

Команда Oberig IT готова надати вам весь перелік дистриб’юторських сервісів для Партнерів та допомогу кінцевим користувачам у технічному ознайомленні, впроваджені, та експлуатації.

 

Запрошуємо до співпраці!

 


 

Компанія Greenbone Networks була заснована провідними експертами з питань мережевої безпеки та представниками відкритого програмного забезпечення у 2008 році. Штаб-квартира компанії розташована в місті Оснабрюк, Німеччина. Сьогодні продукти Greenbone Networks успішно впроваджуються та експлуатуються по всьому світу.