Компанія Oberig IT отримала статус дистриб’ютора рішень ECI на території України, Грузії і СНД

15.01.2020

Компанія Oberig IT стала офіційним дистриб’ютором лінійки рішень щодо забезпечення захисту критичної інфраструктури (АСУ ТП, SCADA) від ізраїльської компанії ECI.

Компанія ECI являється світовим лідером в сфері мережевих технологій, технологій зв’язку і кібербезпеки. Територія дії контракту: Україна, Грузія і країни СНД.

«В Україні компанія успішно працює більше 10 років», – коментує Арік Франк, територіальний менеджер ECI в Україні. – «Нашими ключовими замовниками являються телеком оператори. З 2016 року ECI стала розвивати напрям кібербезпеки АСУ ТП. Ми створили потужні рішення в цій області, і нам вдалося досягти успіху на ринку. Тепер цей успішний досвід ми готові реалізувати в Україні спільно з нашим новим стратегічним дистриб`ютором – компанією Oberig IT».

Передовим рішенням компанії ECI в області захисту АСУ ТП є платформа Muse SCADA Anomaly Detection (AD) (виявлення аномальних явищ в протоколах SCADA).

Платформа збирає великий обсяг даних про окремі активи системи управління PLC, інженерних станцій і HMI, перевіряє і обробляє весь зв’язок між ними. Система забезпечує повне відображення топологій технологічної мережі (ТМ), показуючи усі з’єднання між різними зонами і рівнями мережевих активів, виявляючи приховані інтерфейси і залежності між ТМ і ІТ- інфраструктурою.

«Підхід до забезпечення ІБ в будь-якій галузі повинен бути комплексним, і захист АСУ ТП не є винятком. Повинна бути проведена оцінка загроз ІБ, розроблені правила політики безпеки і т.д. Якщо ж говорити про технічні аспекти захисту, то платформа Muse SCADA AD дозволяє впровадити систему виявлення і ізолювання аномалій в мережах АСУ ТП і, таким чином, забезпечити захист без порушень технологічних процесів і зупинки виробництва», – коментує Олексій Мудрицький, Менеджер з розвитку бізнесу Oberig IT. – «На базі Oberig IT створено повний комплекс сервісів по ознайомленню з рішенням ECI Muse SCADA Anomaly Detection. На даний момент ми реалізовуємо два основні завдання з просування рішення на ринку України: підвищення компетенції партнерів за рішеннями ECI і якісний сервіс з ознайомлення з перевагами рішень для кінцевих замовників.»

Детально про рішення ECI Muse SCADA Anomaly Detection:

https://oberig-it.com/wp-content/uploads/2020/01/Muse-SCADA-AD.pdf?v=1579082394

З питань організації індивідуального демо та консультацій звертайтеся, будь ласка:

Мудрицкий Олексій, o.mudrytskyi@oberig-it.com.