Компанія Oberig IT отримала статус дистриб’ютора рішень BeyondTrust на ринках України, Грузії та країн СНД.

04.07.2018

Компанія Oberig IT – Value Add Distributor – підписала дистриб’юторську угоду з компанією BeyondTrust – світовим лідером в області рішень з управління вразливостями (Vulnerability Management), управління привілейованим доступом (Privileged Access Management) та відстеження змін у системах Microsoft (Changes Auditing).

За умовами угоди, компанія Oberig IT стала офіційним дистриб’ютором рішень BeyondTrust на ринках України, Грузії та країн СНД.

Розширення портфеля Oberig IT продуктами BeyondTrust дозволить партнерам додати в свій портфель широкий спектр інноваційних рішень інформаційної безпеки високої якості – кращих рішень у своєму роді за конкурентною ціною.

«BeyondTrust – один з найпотужніших технологічних світових лідерів в області Vulnerability Management та Privileged Access Management. Але, нажаль, рішення компанії BeyondTrust слабко представлені в Україні, Грузії та СНД. Завдання нашої компанії донести цінність рішень BeyondTrust за допомогою нашої компетенції та досвіду, коментує Павло Назаревич, Директор з розвитку бізнесу Oberig IT. –  Наша компанія робить велику ставку на просування лінійки рішень Retina – платформи з управління вразливостями (Vulnerability Management) для компаній будь-якого масштабу. Рішення Retina широко поширені у світі, та використовуються компаніями різного масштабу, в тому числі багатьма компаніями зі списку Fortune 100. За даними з останнього звіту Forrester “2018 Wave for Vulnerability Risk Management”, рішення BeyondTrust Retina займає лідуючу позицію за технологіями і присутністю на світовому ринку. Також BeyondTrust – дуже потужний гравець на ринку технологій по відстеженню змін (Changes Auditing) в MS ActiveDirectory, MS SQL, MS Exchange». Ми дуже натхненні тим, що будемо представляти і розвивати BeyondTrust в Україні, Грузії та СНД. Команда Oberig IT готова надати весь перелік дистриб’юторських сервісів для партнерів та допомогу кінцевим замовникам у технічному ознайомленні з рішеннями BeyondTrust».

Сергій Сопронюк, Керівник відділу з розвитку бізнесу коментує старт співпраці з BeyondTrust:

«Згідно звіту Gartner “Top 10 Security Projects for 2018” серед найважливіших завдань, які стоять перед компаніями, перше та друге місце відповідно посідають: завдання в області контролю привілейованих користувачів та менеджмент привілейованого доступу (Privileged account management), а також управління вразливістями (Vulnerability Management).  BeyondTrust поєднує ці дві технології і пропонує унікальну інтеграцію рішень PAM та Vulernability Management на базі однієї платформи, що не може запропонувати жоден конкурент BeyondTrust. Наша команда вже готова запропонувати партнерам та кінцевим замовникам ознайомитися з перевагами рішень BeyondTrust. Запрошуємо до співпраці».

 

Про компанію BeyondTrust


BeyondTrust – глобальна компанія, яка розробляє рішення з кібербезпеки, які призначені для активного усунення порушень даних через зловживання привілеями користувачів і зовнішніх хакерських атак. Корпоративні та урядові організації покладаються на рішення BeyondTrust для скорочення атак і виявлення неминучих загроз. Інтегрована платформа для оцінки ризику є унікальна конкурентна перевага для виявлення критичних ризиків, прихованих в обсягах користувацьких та системних даних. Це уніфікує відділи ІТ та безпеки, надаючи їм інформацію і контроль, які необхідні для спільного запобігання порушень, підтримки дотримання і забезпечення безперервності бізнесу. Клієнтами компанії BeyondTrust є понад 4000 компаній у всьому світі, включаючи більше половини рейтингу Fortune 100.